Lokalita je vyprodána

Umístění pozemků v Radlíku

Radlík II - lokalita Na Výsluní

Na této přehledové mapce získáte základní představu o umístění lokality. Informace o situování jednotlivých pozemků na prodej jsou k dispozici na stránce plánu lokality.

 

zvětšit mapu
 
Přehled služeb a zajímavostí v okolí
skolka-jilove-u-prahy (200x120)
daycare (32x37)

Mateřská školka - Jílové U Prahy

Mateřská škola Pod Školkou Jílové u Prahy se nachází v klidném příjemném prostředí zahrad a rodinných domků. Kromě mateřské školy ve městě působí také mateřské centrum Permoníček.
Autor fotografie: msjilove.cz
skola-zs-jilove (200x120)
school (32x37)

Základní škola Jílové u Prahy

Základní škola Jílové U Prahy poskytuje kapacitu zhruba pro 500 žáků 1. a 2. stupně. Do školy dojíždějí dětí i z širokého okolí, včetně obce Radlík, ve které OPTREAL nedávno realizoval dvě lokality se stavebními pozemky.
Autor fotografie: zsjilove.cz
ski-areal-chotoun (200x120)
skiing (32x37)

SKI areál Chotouň

V areálu jsou k dispozici tři vleky. Dva paralelní vleky typu "POMA" s teleskopickými unašeči (délka 300 a 280m, převýšení 50m) a malý dětský vlek. Mírné sjezdové tratě v areálu jsou vhodné hlavně pro začínající a středně pokročilé lyžaře.
Autor fotografie: vlekychotoun.cz
prirodni-park-stred-cech (200x120)
forest (32x37)

Přírodní park Střed Čech

Přírodní park Střed Čech se rozkládá podél řek Vltava a Sázava, v oblasti Závisti u Zbraslavi zasahuje až k území Prahy. Těsně sousedí s obcemi Jílové u Prahy, Psáry, Radějovice a Radlík. Přírodní park Střed Čech je považován za ideální oblast pro cyklistiku a houbaření. Je největší chráněnou plně zalesněnou oblastí v okolí Prahy. Nachází se v něm Geometrický střed Čech.
Autor fotografie: Hynek Moravec
nafialce (200x120)
family (32x37)

Na Fialce - Centrum pro volný čas

Pár kroků od vlakového nádraží v Říčanech se nachází moderní Centrum pro volný čas Na Fialce. Centrum tu je nejen pro děti, ale i pro každého, kdo si chce třeba zacvičit, zaplavat, zajít na film či do divadla, relaxovat nebo si jen posedět u kávy se svými přáteli.
Autor fotografie: http://www.nafialce.cz/
rozhledna na pepři (200x120)
panoramicview (32x37)

Rozhledna na Pepři

Jednu se o volně přístupnou rozhlednu sloužící jako telekomunikační věž na kopci Pepř (448 m n. m.). Výhled poskytuje pohled na zvlněnou krajinu Povltaví, ale také Velký Blaník, vrcholky Brd i hlavní město Prahu. Rozhledna se nachází jižně od Jílového u Prahy.
Autor fotografie: tourist.posazavi.com
jilovske-vyhlidky (200x120)
sight-2 (32x37)

Naučná stezka Jílovské vyhlídky

Milovníkům přírody a procházek udělá radost výjimečná naučná stezka Jílovské vyhlídky, jenž je kromě jiného zajímavá střídáním polí s remízky, lesy a osadami. Stezka přímo prochází po hranici parcel Radlík II, které OPTREAL v této obci prodává. Jedná se o kus krásné, ekologicky stabilní krajiny, která je právem vyhledáným místem pro aktivní a příjemně strávený odpočinek.
Autor fotografie: naucne-stezky.eu
bus (200x120)
busstop (32x37)

Autobus - Jílové u Prahy, Radlík

Dopravu do Radlíku v rámci PID (Pražská integrovaná doprava) zajišťují autobusové linky č. 332 odjíždějící ze stanice metra "C" - Praha - Budějovická. Zastávka se od lokality Radlík II nachází 750 m.
cerpaci-stanice-pumpa (200x120)
fillingstation (32x37)

Čerpací stanice - Radlík

Čerpací stanice v ulici Pražská 218, Jílové u Prahy, Radlík je od pozemků prodávaných společností OPTREAL vzdálena 2 km.
norma
supermarket (32x37)

Supermarket Norma

Supermarket NORMA, k.s., se nachází na adrese Rudných dolů 502, Jílové u Prahy. Kromě Normy najdete v Jílovém několik dalších menších obchodů, ale i hospod a kavárnu.