Lokalita je vyprodána

Základní informace o pozemcích v Radlíku

Radlík II - lokalita Na Výsluní

Lokalita Radlík II – Na Výsluní představuje 22 velmi pěkných stavebních pozemků na prodej. Navazuje na stávající obec. Radlík, který spadá pod 2 km vzdálené Jílové u Prahy, se nachází přibližně 18 km na východ od Prahy. Společnost OPTREAL zde aktuálně nabízí k prodeji posledních 9 parcel o velikostech od 815 do   1 158 m2. Zahájit výstavbu rodinného domu je možné okamžitě, všechny inženýrské sítě jsou dokončeny.

Zdravé a krásné prostředí Radlíku inspiruje k venkovním aktivitám a sportu

Lokalita Radlík II, jenž se nachází v malebné, čisté a nezničené přírodě, bezprostředně sousedí s rozsáhlým lesem. Právě existence mnoha převážně jehličnatých lesů je pro tuto oblast charakteristická. Louky i lesy vybízejí k dlouhým procházkám, projížďkám na kole i houbaření. Zalyžovat si můžete ve 4 minuty jízdy autem vzdáleném lyžařském areálu Chotouň se třemi vleky, umělým zasněžováním a umělým osvětlením pro noční lyžování – www.vlekychotoun.cz.

V okolí Radlíku je také několik možností ke koupání, milovníci výletů mohou navštěvovat nedaleké hrady a zámky, z nichž za zmínku stojí především zámky Konopiště, Jemniště a Štiřín.

Příznivci fotbalu mohou fandit a podporovat sportovce v místním fotbalovém klubu AFK-Radlík.

V Radlíku i v Jílovém u Prahy je veškerá občanská vybavenost

  • kromě zmíněného sportoviště se v obci nacházejí potraviny a další obchod smíšeným zbožím, dvě hospody a pálenice
  • veškerá občanská vybavenost včetně pošty, lékaře, mateřského centra Permoníček, dvou mateřských a jedné základní školy, je k dispozici ve 2 km vzdáleném Jílovém u Prahy

Velmi dobré dopravní spojení s Prahou

  • autem trvá cesta do Prahy 25 minut
  • linky PID č. 332 a 362 jezdí přes Radlík do stanice metra BudějovickáPodrobnější informace o obci Radlík jsou k dispozici na oficiálních stránkách www.radlik.cz.

Radlík II